Creativity

Innovation

Originality

Imagination

 

Salient

Salient is an excellent design with a fresh approach for the ever-changing Web. Integrated with Gantry 5, it is infinitely customizable, incredibly powerful, and remarkably simple.

Download
سبک زندگی ایرانی اسلامی
زندگی زیباتر و شادتر از قبل امکان پذیر است.
یکشنبه, 02 اسفند 1394 10:27

سلامت نیوز: روشی كه برای عدم اطاعت از دستورات توصیه می‌شود، استفاده از اتاق خلوت یا محروم‌سازی موقت یا زمان اخراج می‌باشد یعنی گذاشتن كودك دریك مكان بدون سرگرمی به مدت چندین دقیقه وگرفتن هر گونه توجه از وی. به گزارش سلامت نیوز، دکتر پروانه صفایی مقدم؛ روانشناس بالینی در زندگی آنلاین نوشت:

دوشنبه, 14 دی 1394 16:08

سوال: براي برخورد با دختر بچه 7 ساله مي گويند كه خيلي امر و نهي نكنيم. پس وقتي پشت سر هم كارهاي خطرناك انجام مي دهد يا اذيت مي كند چگونه بايد با او برخورد نمود ؟ جواب: درباره سوال شما بايد بگويم انسان در تربيت فرزند خود گاهي مجبور مي شود تا از امر و نهي استفاده كند، كه اين امر به تنهايي ناپسند نيست، آنچه اين كار را از لحاظ تربيتي مردود مي كند به كار گيري بيش از حد امر و نهي در تربيت است.

شنبه, 12 دی 1394 15:26

پیدایش تغییرات در زندگی افراد، پیامدهایی را به همراه دارد و تولد نوزاد کوچک در خانواده از این امر مستثنی نیست و ممکن است در روابط والدین با فرزند اول اختلال ایجاد کرده و باعث ایجاد تغییراتی در رفتار کودک شود.

زمانی که فرزند دوم متولد می شود، میزان اقتدار و قدرت فرزند ارشد خانواده کمتر شده و او به اجبار برای جلب توجه والدین و ارضای نیاز وابستگی، با عضو جدید خانواده رقابت می کند.

چهارشنبه, 09 دی 1394 14:18

این روزها پای صحبت هر پد‌‌ر و ماد‌‌ری که می‌نشینی صحبت از کلاس‌های متنوعی می‌کند‌‌ که برای فرزند‌‌ش د‌‌ر نظر گرفته است. کلاس موسیقی، کلاس شنا، کلاس تقویتی، کلاس زبان و ... آن قد‌‌ر کلاس و کلاس که این کود‌‌ک د‌‌یگر فرصتی برای بچگی کرد‌‌ن برایش باقی نمی‌ماند‌‌. فرصت یگانه‌ای که حق او است. فرصت یگانه‌ای که هرگز برای او تکرار نمی‌شود‌‌.

 

پنج شنبه, 02 فروردين 777 10:05

?

 

اگر جلوی کودک دعوا می کنید حتما جلوی کودک هم آشتی کنید?

 

 

بسیاری از زوجها درحضور کودکان دعوا می کنند اما در خلوت با هم صلح می کنند.

 

این مساله ادراک بچه ها را نامتوازن می کند، حتی در سنین پایین ،زیرا بچه همیشه زخم زدن ها را می بیند اما هیچ وقت باندپیچی ها و تیمار کردن ها را مشاهده نمی کند.

☹️??

 

 والدینی که بعد از دعوا از روی عمد «و به صورت صریح » در حضور بچه با هم آشتی می کنند هم نحوه ی دعوا و هم نحوه ی آشتی کردن را به بچه ها می آموزند.